O mne…

Vitajte na mojej stránke… Volám sa Tomáš Bako (tom.ba) a mojím veľkým koníčkom je fotografovanie. Moje fotozačiatky siahajú do dákych 8-ich rokov, kedy som dostal svoj prvý fotoaparát ešte na film.  Fotil som čo prišlo, ale nejakú veľkú myšlienku to nemalo.  Boli to skôr oslavy a školské výlety.  Prvý digitál som si kúpil za svoje prvé ťažko zarobené peniaze. Bol to malý kompakt od Olympusu a tak ako každý som si hneď začal myslieť aký som geniálny fotograf. Z tohoto omylu som bol veľmi rýchlo vyvedený, keď som začal prispievať na fotoservery. Najskôr to bol photopost a momentálne prispievam na Photoserver.eu.

Čo rád fotím? Všetko čo mi príde pred objektív. Rád cestujem a vždy brávam so sebou foťák.  Baví ma prechádzať sa po nových miestach, ale aj miestach, ktoré poznám a len tak cvakať obrazy, ktoré ma zaujmú. Je to fajn vytvárať si v hlave obrazy toho, čo vidím. V poslednej dobe ma začalo baviť fotiť ľudí. Zachytiť človeka v určitej póze, zachytiť emócie, to je to, čo ma baví.

Kde ma nájdete?

– na Facebooku: http://www.facebook.com/pages/tomba-photography/266018263435848

– instagram: tomaskobako

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>